Абонентна плата

 

Шановні споживачі!

 

Адміністрація КП «Словміськводоканала» повідомляє, що згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги», всім споживачам з якими діє індивідуальний договір в багатоквартирному будинку (населенню, юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, бюджетним установам) нараховується плата за абонентське обслуговування.

Згідно статті 1 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”:  плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач сплачує виконавцю для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а у випадках, визначених цим Законом, також і витрати на обслуговування індивідуальних вузлів обліку у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку. 

Плата за абонентське обслуговування не повинна перевищувати граничного розміру плати. Граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на  місяць на 1 абонента комунальної послуги встановлено постановою Кабінету Міністрів України  №808 від 21.08.2019 року та становить  28,47 грн.

Плата за абонентське обслуговування абонентам КП «Словміськводоканал» розрахована за фактичними витратами підприємства і становить у місяць на 1 абонента з 01.07.2020 року:

– без приладів обліку централізованого водопостачання – 7,19 грн.;

– з одним приладом обліку централізованого водопостачання – 15,49 грн.;

– з двома і більше приладами обліку централізованого водопостачання – 23,48 грн.;