Антикорупційна діяльність

Повідомлення
про надання на обговорення трудового колективу Антикорупційної програми Комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал»

            Антикорупційна програма  Комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал», є комплекс правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності підприємства.

  • .
    Антикорупційна програма є обов’язковою для виконання усіма працівниками КП «Словміськводоканал», в тому числі осіб, що проходять на підприємстві навчальну (виробничу) практику або працюють за трудовим договором включаючи посадових осіб усіх рівнів.

Антикорупційна програма також застосовується підприємством у його правовідносинах із діловими партнерами, у тому числі органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту Антикорупційної програми становить один місяць з дня надання на обговорення трудовому колективу підприємства.

Пропозиції та зауваження до проекту Антикорупційної програми  просимо надавати в письмовій формі за наступними адресами:

– 84122 Донецька область, м.Слов’янськ, вул.. Вчительська, 9 електронна пошта: slavvodokanal@gmail.com

 

Проект Антикорупційної програми можливо завантажити тут.

Наказ №219 від 19.12.18р. Про затвердження Антикорупційної програми можливо завантажити тут.

Антикорупційну програму можливо завантажити тут.