Шановні мешканці міста Слов’янська!

Увага!
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» зобов’язує абонента сплачувати комунальні послуги своєчасно та в повному обсязі.
При несвоєчасній сплаті комунальних послуг, виконавець послуг КП «Словміськводоканал» має право припинити надання послуг, до повного погашення боргу, а також звернутися до суду, про стягнення дебіторської заборгованості. При подачі до суду, боржникам, крім заборгованості, буде нараховуватися індекс оплати суми боргу, з урахуванням встановленого індексу інфляції, за весь час прострочення, а також три відсотки річних від простроченої суми боргу та судовий збір, у сумі від 248,10 грн. до 2481,00 грн. Після позитивного рішення суду, у разі пред’явлення до СВДВС, на рахунки боржника буде накладатися арешт, картки блокуються, а борг стягується з них автоматично.
Якщо у Вас тяжке матеріальне становище і Ви не в змозі, одним платежем, сплатити заборгованість, то наше підприємство може піти назустріч та оформити з Вами договір реструктуризації боргу. Для цього необхідно звернутися до Служби реалізації, яка розташована по вул. Вчительській, 9 (перший поверх), та вказати термін, на який Ви бажаєте оформити договір. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.
У випадку, якщо Ви помітили різницю між показниками лічильника води, вказаними в рахунку до оплати, та фактичними показниками Вашого приладу обліку, звертайтеся у відділ Служби реалізації або за тел. 050-304-84-43, 095-531-23-61.