5 грудня 2021 року в диспетчерську службу КП «Словміськводоканал» поступила заявка про порив на водопроводі в районі  перетину вул. Сучасна та вул. Донська, який був тимчасово  усунений. Так як дана ділянка водопроводу   знаходиться в аварійному стані і проходить через  проїжджу частину вул. Сучасна, по якій укладене нове асфальтне покриття, керівництвом КП «Словміськводоканал»  було прийняте рішення про заміну  даної ділянки водопроводу безтраншейним методом .

7.12.2021 року спеціалістами КП «Словміськводоканал» виконані роботи по заміні  аварійної ділянки водопроводу безтраншейним методом  «труба в трубі» (новий трубопровід прокладений всередині існуючого) через автодорогу вул. Сучасна загальною довжиною 60 п.м. 

Силами КП «Словміськводоканал»  планується також виконати заміну аварійних ділянок водопроводу в даному районі: від перехрестя вул. Сучасна та вул. Донська до вул. Донська,4 з заміною вводів водопостачання на житлові будинки №2 та №4 по вул. Донська, та  в посадці вздовж вул. Сучасна ( в сторону котельні) загальною довжиною 400 метрів.