Комунальним підприємство Слов’янської міської ради  “Словміськводоканал»” розроблений перелік заходів для включення в Інвестиційну програму на 2020 рік.

Метою розробки інвестпрограми є визначення обґрунтованості запланованих підприємством капіталовкладень та витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за регульованим тарифом на принципах економічної доцільності, а також цільового використання коштів.

Реалізація інвестиційної програми планується за рахунок коштів амортизаційних відрахувань та за рахунок виробничих інвестицій з прибутку  – погашення тіла кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку.                                            Зазначена Програма знаходиться на стадії розроблення, а тому у разі необхідності буде коригуватися.

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 року  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» відбудуться громадські слухання з  питання погодження заходів Інвестиційної програми комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2020 рік.

У зв’язку з вищезазначеним просимо всіх небайдужих мешканців міста надавати обґрунтовані пропозиції щодо необхідності внесення інших заходів.

Свої зауваження та пропозиції з даного питання у письмовій формі просимо надсилати до КП «Словміськводоканал» за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вчительська,9, тел. 2-57-04, або на електронну пошту slavvodapts@gmail.com у термін до 26 червня  2019 року. Довідки за  телефоном (06262) 25704.

Громадські слухання із зазначеного питання відбудуть­ся 27 червня  2019 р. о 10-00 год.  за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вчительська, 9.